Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Srbija

Ovo je forum saveza Srbija.
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 forum...preglednost...zalbe...pohvale

Ići dole 
+3
labrikun
Irkan
judoka
7 posters
AutorPoruka
judoka

judoka


Broj poruka : 38
Godina : 36
Lokacija : Banjaluka-RS
Datum upisa : 21.04.2008

forum...preglednost...zalbe...pohvale Empty
PočaljiNaslov: forum...preglednost...zalbe...pohvale   forum...preglednost...zalbe...pohvale EmptyPon Apr 21, 2008 3:00 pm

E, ovako ovo je moja prva tema ovde...ustvari nisam znao gde da je postavim...pa bih molio moderatore da razmisle o sledecem...a, ako neko slaze ili ne sa mnom, takodje da to postavi u ovu temu...jer zelim najpre da pohvalim forum...svaka cast...ali ne svidja mi se sto je forum previse taman, tj.dominiraju crna i siva...pa je sve kao na ''groblju''...pa zato se nisam odmah ni registrovao na forum...jer mi sve djeluje nepregledno...mislim stvarno forum je odradjen strava, ali i koja zivlja boja ne bi skodila, a dobili bismo i na preglednosti...a bio bi i privlacniji???
Nazad na vrh Ići dole
Irkan

Irkan


Broj poruka : 20
Datum upisa : 17.03.2008

forum...preglednost...zalbe...pohvale Empty
PočaljiNaslov: Re: forum...preglednost...zalbe...pohvale   forum...preglednost...zalbe...pohvale EmptyPon Apr 21, 2008 3:19 pm

podrzavam, ovo crnilo ubi mozak
Nazad na vrh Ići dole
labrikun
Moderator
Moderator
labrikun


Broj poruka : 82
Datum upisa : 27.03.2008

forum...preglednost...zalbe...pohvale Empty
PočaljiNaslov: Re: forum...preglednost...zalbe...pohvale   forum...preglednost...zalbe...pohvale EmptyPon Apr 21, 2008 8:07 pm

Na zalost, moderatori nemaju mogucnost da menjaju forum skin a da imaju odavno bih ga promenio. O.K
Jedini koji moze pomoci je Froger ali s' obzirom da je tvrdoglav i da samo naredjuje a ne slusa korisne savete mislim da ce biti malo teze ubediti ga da promeni skin. fijuk
Nazad na vrh Ići dole
judoka

judoka


Broj poruka : 38
Godina : 36
Lokacija : Banjaluka-RS
Datum upisa : 21.04.2008

forum...preglednost...zalbe...pohvale Empty
PočaljiNaslov: Re: forum...preglednost...zalbe...pohvale   forum...preglednost...zalbe...pohvale EmptyPon Apr 21, 2008 8:12 pm

Ma ako ne saslusa nase zahtjeve...i ne promjeni bar detalje skina...bice mi cast, da od njega napravim farmu...hehheheeheh Starwars
Nazad na vrh Ići dole
Froger
Admin
Froger


Broj poruka : 326
Datum upisa : 15.03.2008

forum...preglednost...zalbe...pohvale Empty
PočaljiNaslov: Re: forum...preglednost...zalbe...pohvale   forum...preglednost...zalbe...pohvale EmptyPon Apr 21, 2008 11:00 pm

Evo recite kako ocete da bude boje pozdina.Evo stavio sam novu.Ali mi vi recite koje boje.
Nazad na vrh Ići dole
https://srbi.serbianforum.info
Gost
Gost




forum...preglednost...zalbe...pohvale Empty
PočaljiNaslov: Re: forum...preglednost...zalbe...pohvale   forum...preglednost...zalbe...pohvale EmptyUto Apr 22, 2008 12:20 am

Ja ovde ne bih nishta vishe dirao...Smesak
Svaka cast Frogeru....
Svidja mi se novi izgled nasheg foruma... Sampion Pivo Pijani Srbija
Nazad na vrh Ići dole
papa smurf
Moderator
Moderator
papa smurf


Broj poruka : 142
Datum upisa : 15.03.2008

forum...preglednost...zalbe...pohvale Empty
PočaljiNaslov: Re: forum...preglednost...zalbe...pohvale   forum...preglednost...zalbe...pohvale EmptyUto Apr 22, 2008 11:16 am

novi forum je extra
Nazad na vrh Ići dole
judoka

judoka


Broj poruka : 38
Godina : 36
Lokacija : Banjaluka-RS
Datum upisa : 21.04.2008

forum...preglednost...zalbe...pohvale Empty
PočaljiNaslov: Re: forum...preglednost...zalbe...pohvale   forum...preglednost...zalbe...pohvale EmptyUto Apr 22, 2008 12:28 pm

Sta da kazem...sad je extra...mislim da se froger ipak prepao farmanja...heheheheh....!!!
Svaka cast Frogeru...!!!
Nazad na vrh Ići dole
Froger
Admin
Froger


Broj poruka : 326
Datum upisa : 15.03.2008

forum...preglednost...zalbe...pohvale Empty
PočaljiNaslov: Re: forum...preglednost...zalbe...pohvale   forum...preglednost...zalbe...pohvale EmptyUto Apr 22, 2008 2:00 pm

dwdtox ::
Ja ovde ne bih nishta vishe dirao...Smesak
Svaka cast Frogeru....
Svidja mi se novi izgled nasheg foruma... Sampion Pivo Pijani Srbija

Je su li ovo tvoje slike(http://www.photoshoptalent.com/profile/dW/&view=portfolio).Ako jesu svaka cast. O.K
Nazad na vrh Ići dole
https://srbi.serbianforum.info
Gost
Gost




forum...preglednost...zalbe...pohvale Empty
PočaljiNaslov: Re: forum...preglednost...zalbe...pohvale   forum...preglednost...zalbe...pohvale EmptyUto Apr 22, 2008 5:29 pm

Vec si me pitao na nekoj od tema...jesu moje su....photoshop cini cuda....Smesak..xvala...
Nazad na vrh Ići dole
Froger
Admin
Froger


Broj poruka : 326
Datum upisa : 15.03.2008

forum...preglednost...zalbe...pohvale Empty
PočaljiNaslov: Re: forum...preglednost...zalbe...pohvale   forum...preglednost...zalbe...pohvale EmptyUto Apr 22, 2008 5:30 pm

Cudo veliko. Srecan
Nazad na vrh Ići dole
https://srbi.serbianforum.info
judoka

judoka


Broj poruka : 38
Godina : 36
Lokacija : Banjaluka-RS
Datum upisa : 21.04.2008

forum...preglednost...zalbe...pohvale Empty
PočaljiNaslov: Re: forum...preglednost...zalbe...pohvale   forum...preglednost...zalbe...pohvale EmptyUto Apr 22, 2008 6:31 pm

Mislim ljudi...pa moze li bez spama...vratite se na temu...ili je zakljucajte? A mislim, da bi i ostali hteli komentarisati funkcionalnost foruma, zato molim sve koji misle da nsto treba mjenjati iznesu ovde, pa nek nadlezni razmisle!!!
Nazad na vrh Ići dole
boron

boron


Broj poruka : 15
Datum upisa : 25.03.2008

forum...preglednost...zalbe...pohvale Empty
PočaljiNaslov: Re: forum...preglednost...zalbe...pohvale   forum...preglednost...zalbe...pohvale EmptySre Apr 23, 2008 10:47 pm

Kad su boje u pitanju,kod mene je belo i plavo.....mozda da koristite operu? Starwars
Nazad na vrh Ići dole
judoka

judoka


Broj poruka : 38
Godina : 36
Lokacija : Banjaluka-RS
Datum upisa : 21.04.2008

forum...preglednost...zalbe...pohvale Empty
PočaljiNaslov: Re: forum...preglednost...zalbe...pohvale   forum...preglednost...zalbe...pohvale EmptyČet Apr 24, 2008 9:30 am

boron ::
Kad su boje u pitanju,kod mene je belo i plavo.....mozda da koristite operu? Starwars

Pa narvno da je belo i plavo...KAD JE PROMENJENO>>>ali bilo je sivo i crno...razumes??? Ma kome ja objasnjavam...ehheehhehehee............... Udarac
Nazad na vrh Ići dole
bojanJ
Moderator
Moderator
bojanJ


Broj poruka : 108
Godina : 36
Datum upisa : 15.03.2008

forum...preglednost...zalbe...pohvale Empty
PočaljiNaslov: Re: forum...preglednost...zalbe...pohvale   forum...preglednost...zalbe...pohvale EmptyČet Apr 24, 2008 5:25 pm

Sadasnja boja je mnogo preglednija i citljivija ne napreze oci toliko. Pijani
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





forum...preglednost...zalbe...pohvale Empty
PočaljiNaslov: Re: forum...preglednost...zalbe...pohvale   forum...preglednost...zalbe...pohvale Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
forum...preglednost...zalbe...pohvale
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ***SRB Nekra Forum***

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srbija :: Zalbe-
Skoči na: