Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Srbija

Ovo je forum saveza Srbija.
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 odbrana od cestih napada

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
papa smurf
Moderator
Moderator
papa smurf


Broj poruka : 142
Datum upisa : 15.03.2008

odbrana od cestih napada Empty
PočaljiNaslov: odbrana od cestih napada   odbrana od cestih napada EmptySub Apr 05, 2008 2:44 pm

dakle ovako svako koga neko cesto napada duzan je da to prijavi ovde na forumu ili na temi zalbe!!!

odbrambena taktika od cestih napada jednog istog igraca sastoji se u sledecem!

dakle uzmimo da svako od nas ima tih 10 odbrambenih jedinica, a svako to moze da napravi i odrzava, to je ukupno 350 raznih odbrambenih vojnika sto kopljanika sto pretorijanaca, sto macevalaca....

znaci ako nekoga neko cesto napada, napadnuti clan saveza javi se ovde i tada svaki clan saveza kaze koliko mu vremenski treba da stigne do tog sela koje je napadnuto! Odbranu necemo slati kada je napad na to selo vec zapoceo vec nakon toga kada svako kaze koliko mu treba do tog sela. Tada cemo uskladiti slanje vojske tako da svi stignemo u napadnuto selo u razmaku od najvise 5 minuta. Bice potrebno malo kalkulidanja, ali to je na meni da uradim, a kada tamo stignemo tamo cekamo sledeci napad! znaci 350 odbrambenih jedinica ceka tog "baju" koji se navrzao na naseg saborca, pa kada mu sve pobijemo odustace jer ce videti da imamo jaku odbranu a i trebace mu vremena da se izgradi, a tada bi bilo lepo da nastupi napad na tog istog baju ako nije u nekom jakom savezu, jer tada mu je vojska desetkovana i skoro potpuno unistena!!
Nazad na vrh Ići dole
shawn

shawn


Broj poruka : 10
Datum upisa : 26.03.2008

odbrana od cestih napada Empty
PočaljiNaslov: Re: odbrana od cestih napada   odbrana od cestih napada EmptySub Apr 05, 2008 5:39 pm

E kada smo vec god velikih baja jedan bas jak lik stalno napada mog komsiju jeepo-a koji je u nasem savezu, ja sam mu rekao da pravi veliko skloniste sto je i poceo da radi a ovo je odlicna ideja, reci cu mu da se reg. na forumu pa neka vam sam kaze . napadac se zove knezzz a selo uzice NO1 trg.
Nazad na vrh Ići dole
papa smurf
Moderator
Moderator
papa smurf


Broj poruka : 142
Datum upisa : 15.03.2008

odbrana od cestih napada Empty
PočaljiNaslov: Re: odbrana od cestih napada   odbrana od cestih napada EmptySub Apr 05, 2008 7:31 pm

dakle ovako jebofixa napada aki stalno tako da nam je to prvi cilj! svi mi recite koliko vam treba do sela od jebofixa!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





odbrana od cestih napada Empty
PočaljiNaslov: Re: odbrana od cestih napada   odbrana od cestih napada Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
odbrana od cestih napada
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srbija :: Taktika saveza(ratovi)-
Skoči na: