Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Srbija

Ovo je forum saveza Srbija.
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Sta trenirate ili sta ste trenirali

Ići dole 
+5
bojanJ
Irkan
papa smurf
Maretzar
Froger
9 posters
AutorPoruka
Froger
Admin
Froger


Broj poruka : 326
Datum upisa : 15.03.2008

Sta trenirate ili sta ste trenirali Empty
PočaljiNaslov: Sta trenirate ili sta ste trenirali   Sta trenirate ili sta ste trenirali EmptyPon Mar 24, 2008 10:09 pm

Ja treniram Kosarku.Pre sam trenirao karate i imao sam velike uspehe.Bio sam prvak Zemuna.Treci u Beogradu. I na jos nekim takmicenjima po trece mesto.
Sad Kosarku i igram dosta utakmica. O.K

Basket Basket
Nazad na vrh Ići dole
https://srbi.serbianforum.info
Maretzar

Maretzar


Broj poruka : 31
Godina : 37
Lokacija : NS-LO
Datum upisa : 15.03.2008

Sta trenirate ili sta ste trenirali Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta trenirate ili sta ste trenirali   Sta trenirate ili sta ste trenirali EmptyUto Mar 25, 2008 12:08 am

fudbal cuveni talenat nekad bio Pimpovanje sad sam navijac Udarac Srbija
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta trenirate ili sta ste trenirali Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta trenirate ili sta ste trenirali   Sta trenirate ili sta ste trenirali EmptyUto Mar 25, 2008 12:26 am

fudbal kad sam imao 6 god, pa onda odbojku, pa kosarku, pa karate, pa dzudo, pa rukomet, pa malo boks, tj kik boks, tenis i sad treniram vatrpolo.:D Mahanje
Nazad na vrh Ići dole
Froger
Admin
Froger


Broj poruka : 326
Datum upisa : 15.03.2008

Sta trenirate ili sta ste trenirali Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta trenirate ili sta ste trenirali   Sta trenirate ili sta ste trenirali EmptyUto Mar 25, 2008 3:42 pm

Gua ::
fudbal kad sam imao 6 god, pa onda odbojku, pa kosarku, pa karate, pa dzudo, pa rukomet, pa malo boks, tj kik boks, tenis i sad treniram vatrpolo.:D Mahanje

Ajde nemoj da se zezas nego reci bre. O.K
Nazad na vrh Ići dole
https://srbi.serbianforum.info
Gost
Gost




Sta trenirate ili sta ste trenirali Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta trenirate ili sta ste trenirali   Sta trenirate ili sta ste trenirali EmptyUto Mar 25, 2008 6:01 pm

Kosarku davno, sa 11-12 godina Basket
Nazad na vrh Ići dole
papa smurf
Moderator
Moderator
papa smurf


Broj poruka : 142
Datum upisa : 15.03.2008

Sta trenirate ili sta ste trenirali Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta trenirate ili sta ste trenirali   Sta trenirate ili sta ste trenirali EmptyUto Mar 25, 2008 6:52 pm

fudbal sa 7, gimnastiku sa 9. a da i sa 6 dzudo dok nisam kupio kimono, jer nisam znao da ga vezem oko struka! Siroma
Nazad na vrh Ići dole
Froger
Admin
Froger


Broj poruka : 326
Datum upisa : 15.03.2008

Sta trenirate ili sta ste trenirali Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta trenirate ili sta ste trenirali   Sta trenirate ili sta ste trenirali EmptyUto Mar 25, 2008 8:24 pm

Gile86 ::
Kosarku davno, sa 11-12 godina Basket

I kako ti je islo gile. O.K
Nazad na vrh Ići dole
https://srbi.serbianforum.info
Gost
Gost




Sta trenirate ili sta ste trenirali Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta trenirate ili sta ste trenirali   Sta trenirate ili sta ste trenirali EmptyUto Mar 25, 2008 8:49 pm

Ma to sam ja samo rekreativno trenirao, nista ozbiljno
Nazad na vrh Ići dole
Froger
Admin
Froger


Broj poruka : 326
Datum upisa : 15.03.2008

Sta trenirate ili sta ste trenirali Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta trenirate ili sta ste trenirali   Sta trenirate ili sta ste trenirali EmptyUto Mar 25, 2008 8:55 pm

Dobro. Basket
Nazad na vrh Ići dole
https://srbi.serbianforum.info
Gost
Gost




Sta trenirate ili sta ste trenirali Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta trenirate ili sta ste trenirali   Sta trenirate ili sta ste trenirali EmptyUto Mar 25, 2008 9:43 pm

Froger ::
Gua ::
fudbal kad sam imao 6 god, pa onda odbojku, pa kosarku, pa karate, pa dzudo, pa rukomet, pa malo boks, tj kik boks, tenis i sad treniram vatrpolo.:D Mahanje

Ajde nemoj da se zezas nego reci bre. O.K



ne zezam te, uvek su me stavili za drugi sport cim su videli da treneri ne valjalju. Udarac
Nazad na vrh Ići dole
Froger
Admin
Froger


Broj poruka : 326
Datum upisa : 15.03.2008

Sta trenirate ili sta ste trenirali Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta trenirate ili sta ste trenirali   Sta trenirate ili sta ste trenirali EmptyUto Mar 25, 2008 11:48 pm

Sto posto su bili kreteni. Bokser
Nazad na vrh Ići dole
https://srbi.serbianforum.info
Irkan

Irkan


Broj poruka : 20
Datum upisa : 17.03.2008

Sta trenirate ili sta ste trenirali Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta trenirate ili sta ste trenirali   Sta trenirate ili sta ste trenirali EmptySre Mar 26, 2008 6:01 pm

ja sam nekada trenirao duvanje po ulici a sad sam vec presao u teretanu i ostavio cigarete, vreme mi je
Nazad na vrh Ići dole
bojanJ
Moderator
Moderator
bojanJ


Broj poruka : 108
Godina : 36
Datum upisa : 15.03.2008

Sta trenirate ili sta ste trenirali Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta trenirate ili sta ste trenirali   Sta trenirate ili sta ste trenirali EmptySre Mar 26, 2008 6:11 pm

Ja sam kao klinac trenirao rekreativno kosarku, ali sad u zadnje vreme planiram da krenem na boks Bokser
Nazad na vrh Ići dole
Froger
Admin
Froger


Broj poruka : 326
Datum upisa : 15.03.2008

Sta trenirate ili sta ste trenirali Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta trenirate ili sta ste trenirali   Sta trenirate ili sta ste trenirali EmptySre Mar 26, 2008 6:22 pm

Starwars Bokser
Nazad na vrh Ići dole
https://srbi.serbianforum.info
boron

boron


Broj poruka : 15
Datum upisa : 25.03.2008

Sta trenirate ili sta ste trenirali Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta trenirate ili sta ste trenirali   Sta trenirate ili sta ste trenirali EmptyNed Mar 30, 2008 9:25 pm

Bavio sam se karateom 20 god.Naravno da sam bio uspesan jedno vreme i clan juniorske,kadetske i seniorske reprezentacije.Sada je sve to proslost ali lepa uspomena.Sada igram mali fudbal Biznis ligu i pecam smudjeve..... Starwars
Nazad na vrh Ići dole
papa smurf
Moderator
Moderator
papa smurf


Broj poruka : 142
Datum upisa : 15.03.2008

Sta trenirate ili sta ste trenirali Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta trenirate ili sta ste trenirali   Sta trenirate ili sta ste trenirali EmptyNed Mar 30, 2008 11:22 pm

jesi nekad nekog posteno otkinuo u gradu karateom kad te je drkao?!
Nazad na vrh Ići dole
labrikun
Moderator
Moderator
labrikun


Broj poruka : 82
Datum upisa : 27.03.2008

Sta trenirate ili sta ste trenirali Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta trenirate ili sta ste trenirali   Sta trenirate ili sta ste trenirali EmptyPon Mar 31, 2008 1:43 am

Sa sest godina sam isao na balet, ali nisam mogao mnogo da rasirim noge pa su me u 10-oj godini prebacili u plesnu skolu. Tamo sam ih sve razbio, a sada vec 5 godina treniram umetnicko klizanje Smejanje Smejanje Smejanje Smejanje Smejanje

Salim se, trenirao sam samo kosarku od 15 do 18 god....
Nazad na vrh Ići dole
boron

boron


Broj poruka : 15
Datum upisa : 25.03.2008

Sta trenirate ili sta ste trenirali Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta trenirate ili sta ste trenirali   Sta trenirate ili sta ste trenirali EmptyPon Mar 31, 2008 10:21 pm

Jbg....jesam samo dva puta u zivoto i posle mi je bilo zao.Jednom zbog vredjanja pokojnog brata moga dobrog druga a drugog zato sto mi je dirao zenu...... Starwars
Nazad na vrh Ići dole
cobi63

cobi63


Broj poruka : 70
Datum upisa : 17.03.2008

Sta trenirate ili sta ste trenirali Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta trenirate ili sta ste trenirali   Sta trenirate ili sta ste trenirali EmptyPon Apr 07, 2008 5:43 pm

dzudo 7 god,prvak srbije,jugoslavije,za juniore i mlade nade,4.mesto na susretima balkana,bodybuilding 7 god 3.mesto na kupu SCG za seniore 2003 u poluteskoj kategoriji do 90kg. To bi bilo to Sampion
Nazad na vrh Ići dole
Froger
Admin
Froger


Broj poruka : 326
Datum upisa : 15.03.2008

Sta trenirate ili sta ste trenirali Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta trenirate ili sta ste trenirali   Sta trenirate ili sta ste trenirali EmptyPet Apr 11, 2008 4:52 pm

Svi ste bili sampioni. Mahanje
Nazad na vrh Ići dole
https://srbi.serbianforum.info
judoka

judoka


Broj poruka : 38
Godina : 36
Lokacija : Banjaluka-RS
Datum upisa : 21.04.2008

Sta trenirate ili sta ste trenirali Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta trenirate ili sta ste trenirali   Sta trenirate ili sta ste trenirali EmptySre Apr 30, 2008 12:50 pm

dzudo...ali necu da se hvalim...i sad osvojim po koju medalju...ali najzalije mi sto sam izgubio prosle godine u Beogradu za trece mesto...momak radi za C.Zvezdu...samo ne znam hocemo li dolaziti ove godine...!!!
Nazad na vrh Ići dole
Maretzar

Maretzar


Broj poruka : 31
Godina : 37
Lokacija : NS-LO
Datum upisa : 15.03.2008

Sta trenirate ili sta ste trenirali Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta trenirate ili sta ste trenirali   Sta trenirate ili sta ste trenirali EmptySre Apr 30, 2008 3:04 pm

Ti si to napisao i na Zvezdinom forumu Sampion
Nazad na vrh Ići dole
judoka

judoka


Broj poruka : 38
Godina : 36
Lokacija : Banjaluka-RS
Datum upisa : 21.04.2008

Sta trenirate ili sta ste trenirali Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta trenirate ili sta ste trenirali   Sta trenirate ili sta ste trenirali EmptySre Apr 30, 2008 11:30 pm

hahahahhahhaah...provalio si me!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta trenirate ili sta ste trenirali Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta trenirate ili sta ste trenirali   Sta trenirate ili sta ste trenirali Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta trenirate ili sta ste trenirali
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srbija :: Odaje Veselih mudraca-
Skoči na: