Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Srbija

Ovo je forum saveza Srbija.
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Trazim resenje za svoje probleme

Ići dole 
+3
and 1
Simargal
labrikun
7 posters
AutorPoruka
labrikun
Moderator
Moderator
labrikun


Broj poruka : 82
Datum upisa : 27.03.2008

Trazim resenje za svoje probleme Empty
PočaljiNaslov: Trazim resenje za svoje probleme   Trazim resenje za svoje probleme EmptyUto Maj 06, 2008 8:39 pm

Epa ovako
Za vreme praznika Siter mi je bio cobi63. I tako cobi zaratio sa jednim mojim komsijom Kyoko i on se zalio u svom savezu da ga napadam i sl.
Saznao sam od jednog mog druga, koji je takodje u tom savezu u kojem je i kyoko, da savez planira neku odbranu ili neki napad. U svakom slucaju okomice se ili na mene ili na savez.
Sta je pametnije unistiti kyoko ili da cekam da oni uniste mene??
Naravno u prvom slucaju potrebna mi je vasa pomoc....
Help
Nazad na vrh Ići dole
Simargal

Simargal


Broj poruka : 15
Godina : 39
Datum upisa : 15.03.2008

Trazim resenje za svoje probleme Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim resenje za svoje probleme   Trazim resenje za svoje probleme EmptyUto Maj 06, 2008 9:54 pm

Poslao sam izvidnicu na njega, videcemo sta moze da se uradi.
Nazad na vrh Ići dole
and 1




Broj poruka : 26
Datum upisa : 26.04.2008

Trazim resenje za svoje probleme Empty
PočaljiNaslov: Trazim resenje za svoje probleme   Trazim resenje za svoje probleme EmptyUto Maj 06, 2008 10:18 pm

Ja sam za ono prvo,jer ako te neko napadne,ispasce da je napao savez,a onda je mrtav
Nazad na vrh Ići dole
Froger
Admin
Froger


Broj poruka : 326
Datum upisa : 15.03.2008

Trazim resenje za svoje probleme Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim resenje za svoje probleme   Trazim resenje za svoje probleme EmptyUto Maj 06, 2008 10:23 pm

On tebe nemoze da unisti jer smo jaci.
Pod dva mi se branimo pa onda napadamo.
Ja saljem ti pomoc.
Nazad na vrh Ići dole
https://srbi.serbianforum.info
labrikun
Moderator
Moderator
labrikun


Broj poruka : 82
Datum upisa : 27.03.2008

Trazim resenje za svoje probleme Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim resenje za svoje probleme   Trazim resenje za svoje probleme EmptyUto Maj 06, 2008 10:24 pm

Hehehe
Svidja mi se tvoja izjava ali bas Srbija

Frogeru i oni se jos uvek dvoume sta ce i kako ce ali ja cu ga napasti u svakom slucaju. Salje mi poruke pogrdnog karaktera i naziva me raznim imenima a jednog kuma imam i taj mi je dovoljan. Drugog cu da unistim...


Poslednji izmenio labrikun dana Uto Maj 06, 2008 10:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Froger
Admin
Froger


Broj poruka : 326
Datum upisa : 15.03.2008

Trazim resenje za svoje probleme Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim resenje za svoje probleme   Trazim resenje za svoje probleme EmptyUto Maj 06, 2008 10:25 pm

Najebali su ko zecevi.Poslacu im poruku da ne pokusavaju nista. Srecan
Nazad na vrh Ići dole
https://srbi.serbianforum.info
labrikun
Moderator
Moderator
labrikun


Broj poruka : 82
Datum upisa : 27.03.2008

Trazim resenje za svoje probleme Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim resenje za svoje probleme   Trazim resenje za svoje probleme EmptyUto Maj 06, 2008 10:28 pm

Nemoj nista slati.... Bas da vidim sta ce da rade...
Pa nismo mi macji kasalj...
Nazad na vrh Ići dole
Froger
Admin
Froger


Broj poruka : 326
Datum upisa : 15.03.2008

Trazim resenje za svoje probleme Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim resenje za svoje probleme   Trazim resenje za svoje probleme EmptyUto Maj 06, 2008 10:28 pm

Ma poslao sam ti jer ocu da budzim heroja.
Nazad na vrh Ići dole
https://srbi.serbianforum.info
cobi63

cobi63


Broj poruka : 70
Datum upisa : 17.03.2008

Trazim resenje za svoje probleme Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim resenje za svoje probleme   Trazim resenje za svoje probleme EmptyUto Maj 06, 2008 11:53 pm

epa moro sam i ja nesto da radim,ja sam za napad ako treba saljem vojsku
Nazad na vrh Ići dole
dwdtox2




Broj poruka : 3
Datum upisa : 04.05.2008

Trazim resenje za svoje probleme Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim resenje za svoje probleme   Trazim resenje za svoje probleme EmptySre Maj 07, 2008 2:31 am

Pozdrav,
ja bih ti savetevao sledece:
-da trazish pomoc komsija:

-SRB-NK -gergo
-KG-B -Mike
-SRB-NK -pera001
-SRB-NK -primarijus
-TITANS-S -DULEUB

Sa ovim savezima imamo saradnju tako da slobodno ih pitaj...nema on mnogo deff-a....kad ga oni pociste posalji katapulte i srushi mu zitna polja,kasarnu,skladishte,silos,mlin i shtalu....to su strateska mesta koja se rushe...ostalo ako hocesh da ga spustish do nule ali se onda pazi osvete njihovog saveza ali ako do toga dodje onda svi dolazimo kod tebe na rakijicu i kafu....Smesak
Nazad na vrh Ići dole
dwdtox2




Broj poruka : 3
Datum upisa : 04.05.2008

Trazim resenje za svoje probleme Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim resenje za svoje probleme   Trazim resenje za svoje probleme EmptySre Maj 07, 2008 3:05 am

Upravo mi je njihov diplomata -=AA=- saveza poslao ponudu za pon...Smesak
Mozda je ovo najbolje reshenje...........ili nije?
Nazad na vrh Ići dole
judoka

judoka


Broj poruka : 38
Godina : 36
Lokacija : Banjaluka-RS
Datum upisa : 21.04.2008

Trazim resenje za svoje probleme Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim resenje za svoje probleme   Trazim resenje za svoje probleme EmptySre Maj 07, 2008 11:20 am

Mislim da jos nismo dovoljno jaki za napad...jer ako neko i ima kate, nema dovoljno vojske da ih zastiti...e, sad labrikun rece neki imaju kate ali nemaju resse da ih prave, pa druze zasto ih je pravio kad nije digao proizvodnju ressa na zadovoljavajuci nivopa i ja sam blizu da pravim kate...ali necu ih praviti dok god ne budem imao bar 200-300 vojske...istina dici cu i akademiju i radionicu na nivo koji mi je potreban za gradnju kati, ali cu to ostaviti za ne daj Boze!!!
Nazad na vrh Ići dole
Simargal

Simargal


Broj poruka : 15
Godina : 39
Datum upisa : 15.03.2008

Trazim resenje za svoje probleme Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim resenje za svoje probleme   Trazim resenje za svoje probleme EmptySre Maj 07, 2008 1:32 pm

A da ga ja lepo oderem, imam ukupno oko 300 vojnika, 10 kata, 5 ovnova?
Sinoc sam ga spijunirao i imao je 52 kopljanika.
Nazad na vrh Ići dole
judoka

judoka


Broj poruka : 38
Godina : 36
Lokacija : Banjaluka-RS
Datum upisa : 21.04.2008

Trazim resenje za svoje probleme Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim resenje za svoje probleme   Trazim resenje za svoje probleme EmptySre Maj 07, 2008 1:45 pm

Zavisi koliko si udaljen...ako si predaleko, napad posalji nocas sto kasnije...jer ako skonta...povuce vojsku, pa neces nista napraviti...doduse, kate ce obaviti svoje...heeehhehhheehee...ajd ti njega lijepo oderi, pa cemo onda sutra, kao posle duzeg razmisljanja prihvatiti njihov pon???
Nazad na vrh Ići dole
and 1




Broj poruka : 26
Datum upisa : 26.04.2008

Trazim resenje za svoje probleme Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim resenje za svoje probleme   Trazim resenje za svoje probleme EmptySre Maj 07, 2008 2:18 pm

ako nastavimo da sklapamo sporazume,nećemo imati koga da napadamo
Nazad na vrh Ići dole
and 1




Broj poruka : 26
Datum upisa : 26.04.2008

Trazim resenje za svoje probleme Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim resenje za svoje probleme   Trazim resenje za svoje probleme EmptySre Maj 07, 2008 2:21 pm

ja sam za NAPAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Simargal

Simargal


Broj poruka : 15
Godina : 39
Datum upisa : 15.03.2008

Trazim resenje za svoje probleme Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim resenje za svoje probleme   Trazim resenje za svoje probleme EmptySre Maj 07, 2008 2:29 pm

Do njega mi sa katapultevima treba 12:27:16 sati. Ja nisam za sklapanje PON-a sa slabijim savezima, ne vidim zasto bi nam to bilo u interesu.
Nazad na vrh Ići dole
and 1




Broj poruka : 26
Datum upisa : 26.04.2008

Trazim resenje za svoje probleme Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim resenje za svoje probleme   Trazim resenje za svoje probleme EmptySre Maj 07, 2008 2:31 pm

U PRAVU SI
Nazad na vrh Ići dole
Froger
Admin
Froger


Broj poruka : 326
Datum upisa : 15.03.2008

Trazim resenje za svoje probleme Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim resenje za svoje probleme   Trazim resenje za svoje probleme EmptySre Maj 07, 2008 2:50 pm

Ma samo li nas pipnu najebali su.
Nazad na vrh Ići dole
https://srbi.serbianforum.info
and 1




Broj poruka : 26
Datum upisa : 26.04.2008

Trazim resenje za svoje probleme Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim resenje za svoje probleme   Trazim resenje za svoje probleme EmptySre Maj 07, 2008 2:53 pm

UBIJ,ZAKOLJI,DA PROTIVNIK NE POSTOJI!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
judoka

judoka


Broj poruka : 38
Godina : 36
Lokacija : Banjaluka-RS
Datum upisa : 21.04.2008

Trazim resenje za svoje probleme Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim resenje za svoje probleme   Trazim resenje za svoje probleme EmptySre Maj 07, 2008 3:02 pm

Simargal ::
Do njega mi sa katapultevima treba 12:27:16 sati. Ja nisam za sklapanje PON-a sa slabijim savezima, ne vidim zasto bi nam to bilo u interesu.
Iskreno ni ja nisam za sklapanje pon-a, jer koga god krenem plajckati sa svima smo ili u saradnji, ili imamo pon...a, malo je taj put dug...uostalom kako hoces, ali stvarno ga trebamo opametiti, i usporiti u razvoju...a, dogovori s labrikun-om, nemam puno vojske...ali me labrikun situje i sela su nam jedan do drugog...pa nek on dize i kod mene i kod sebe vojsku, pa nek napada...jos on moze i kate praviti...!!!!
Nazad na vrh Ići dole
labrikun
Moderator
Moderator
labrikun


Broj poruka : 82
Datum upisa : 27.03.2008

Trazim resenje za svoje probleme Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim resenje za svoje probleme   Trazim resenje za svoje probleme EmptySre Maj 07, 2008 5:43 pm

Ko je sinoc bio u izvestajima napada mogao je da vidi da sam se sjebao do maximuma. Prospijuniram ja njega i vim da nije puno jak pa sam poslao paladine i tevtonske vitezove na njega ali se zajebem. U medjuvremenu sam se izlogovao i on mi unistio katapultove i ono ostalo vojske ali je i on ostao bez vojske sinoc....
No pozitivna stvar je sto mi se proizvodnja zita digla za 150 Smesak hehehe
Pa cu sad malo da budjim res polja pa cu onda da pravim vojsku. Odlucio sam da pravim samo tevtonske vitezove i kata.... Jel pametno samo to ili da pravim i paladina, a??
Nazad na vrh Ići dole
dwdtox2




Broj poruka : 3
Datum upisa : 04.05.2008

Trazim resenje za svoje probleme Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim resenje za svoje probleme   Trazim resenje za svoje probleme EmptySre Maj 07, 2008 6:21 pm

tevtonski vitezovi u paru sa sekirashima za off a za deff kopljanici i paladini....batinari za pljacku.....nemoj da pravish samo jednu vrstu jedinica...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Trazim resenje za svoje probleme Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim resenje za svoje probleme   Trazim resenje za svoje probleme Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Trazim resenje za svoje probleme
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srbija :: Razgovor-
Skoči na: